Dzień Otwarty Funduszy Europejskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Funduszy Europejskich w Ogrodzie Botanicznym UJ który odbędzie się 11 maja 2018.

11 maj 2018

W tym roku obchodzimy ten dzień w piątek 11 maja. Ogród będzie otwarty w godzinach od 9:00 do 19:00, Muzeum ogrodu Botanicznego od 10:00 do 14:00. Szklarnie będą zamknięte.

W programie zaplanowane są:

• godzina 10:00 zwiedzanie Ogrodu z przewodnikami (2 grupy, czas oprowadzania - około 1 godziny)
  • godzina 11:30 prelekcja "Skarby polskiej flory" (budynek Collegium Śniadeckiego, sala wykładowa na II piętrze)

Po obu wydarzeniach będzie możliwość darmowego wejścia do Ogrodu Botanicznego. Jednocześnie informujemy że uczestniczymy w akcji tylko przez jeden dzień tj. 11 maja. W dniach 12-13 maja wstęp do Ogrodu zgodnie z aktualnym cennikiem.

Serdecznie zapraszamy!