Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20190725

TATOMIRY inny wymiar fotografii

Data: 25.07.2019 - 08.08.2019
Miejsce: Muzeum Ogrodu Botanicznego
TATOMIRY inny wymiar fotografii

Muzeum Ogrodu Botanicznego serdecznie zaprasza na wystawę "TATOMIRY inny wymiar fotografii" Ryszarda Tatomira.

Wernisaż odbędzie się w niedzielę 28 lipca 2019 r. o godzinie 12:00. Wystawa czynna będzie od 25 lipca do 8 sierpnia w godzinach otwarcia Muzeum: czwartki i piątki od 10:00 do 14:00 oraz w niedziele od 11:00 do 15:00.

O autorze

Ryszard Tatomir - fotograf, członek Stowarzyszenia Twórców Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej (AFRP) zrzeszającego artystów fotografów, Krakowskiego Klubu Fotograficznego oraz Wielickiego Art Klubu. Odznaczony medalem „Za Zasługi Dla Fotografii Polskiej" przez Stowarzyszenie Twórców Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej.


Fotografia jest jego pasją oraz jednym z elementów pracy twórczej i zawodowej. Nieustannie poszukuje możliwości rozwoju swoich umiejętności w dziedzinie fotografii. Jest otwarty na każde nowe wyzwanie fotograficzne. Nie boi się eksperymentować, przez co efekty jego projektów fotograficznych stają się niebanalne. Stale zaskakuje jakością swych prac, sposobem w jaki widzi swoje otoczenie. W tworzonych pracach szuka głębszej wymowy ponieważ chciałby przenieść widza w niecodzienny świat, pełen optymistycznej nostalgii, pobudzającej do poszukiwań własnej interpretacji roztaczanego przed nim obrazu. Przekonuje nas o sile pozytywnych emocji, które można odnaleźć w otaczającym nas świecie.

Fotografuje najczęściej ludzi, naturę oraz architekturę. Jego prace publikowane są w różnych czasopismach. Swoje fotografie prezentował na licznych wystawach w kraju i zagranicą.

Pliki do pobrania
pdf
Folder wystawy