Harmonogram otwarcia szklarni

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że zaczynamy stopniowo otwierać zamknięte z powodu pandemii działy Ogrodu.

Szklarnie udostępnione będą zgodnie z poniższym harmonogramem:

07.05.2021 - Otwarcie szklarni Holenderka
14.05.2021 - Otwarcie szklarnii Jubileuszowej oraz niskiej części szklarni Victorii
21.05.2021 - Otwarcie wysokiej części szklarnii Victorii (zimownik)

Szklarnie będą otwarte w godzinach 10:00 - 16:00 (w dni robocze) lub 10:00 - 17:00 (w weekendy). Zwiedzających prosimy o zachowanie zgodne z regulaminem Ogrodu oraz o stosowanie się do obostrzeń związanych z ogłoszonym stanem epidemii, w tym o zakrywanie ust i nosa, zachowanie bezpiecznego dystansu i dezynfekcję rąk przed wejściem. W poszczególnych szklarniach ustanowiono następujące limity osób zwiedzających: Holenderka - 6 osób, Jubileuszowa - 15 osób, Victoria (bez zimownika) - 12 osób. Prosimy także o zastosowanie się do poleceń personelu szklarni. Serdecznie zapraszamy!