październik 2021

Festiwal Patchlab 2021

Data: 08.10.2021 - 10.10.2021
Festiwal Patchlab 2021

Zapraszamy do udziału w wielozmysłowym doświadczeniu Messages To A Post Human Earth w Ogrodzie Botanicznym UJ, premierowo pokazywanym podczas Festiwalu Patchlab 2021.

A gdyby spróbować na nowo odkryć relację ze światem naturalnym?
Daj sobie taką możliwość biorąc udział w wielozmysłowym doświadczeniu Messages To A Post Human Earth w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, premierowo pokazywanym podczas Festiwalu Patchlab 2021. To projekt studia kreatywnego Anagram z elementami audio i rozszerzonej rzeczywistości (AR) zaprojektowany na zamówienie Instytut Adama Mickiewicza z okazji obchodów Roku Lema w setną rocznicę jego urodzin.

Doświadczenie przewidziane jest do przeżywania w parach i trwa 45 min. Zamów już teraz dwuosobowy bilety na wybrany termin!