Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

lipiec 2022

20220716
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Philharmonic Music Summer w Ogrodzie Botanicznym

Data: 16.07.2022
Czas rozpoczęcia: 12:00
Organizator: Filharmonia im. K. Szymanowskiego w Krakowie
Kontakt: +48 12 619 87 22
Philharmonic Music Summer w Ogrodzie Botanicznym

Wraz z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie zaprasza melomanów na koncerty letnie z serii Philharmonic Music Summer. W (prawie) każdą sobotę lata muzyka koncertów letnich wybrzmi w nowym Zimowniku w kompleksie szklarniowym Victoria.

W okresie lipca i sierpnia będą mieli Panstwo okazję podziwiać kompozycje Bacha, Mozarta, Griega, Mendelssohna, ale też kompozytorów XX i XXI wieku. Nie zabraknie również piosenek dwudziestolecia międzywojennego czy arcypopularnego "Kabaretu Starszych Panów", niezwykłego duetu twórczego Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory. Wszystko zaś przedstawią znakomite składy kameralne, które są obietnicą nie tylko wirtuozerii wykonań, ale i niespodzianek brzmieniowych.

Zapraszamy Państwa serdecznie do nowego Zimownika w kompleksie szklarniowym Victoria. Koncerty odbędą się o godzinie 12:00 w soboty 16 i 23 lipca. 

Rezerwacje pod numer telefonu 12 619 87 22 lub drogą elektroniczną przez e-mail: widownia@filharmonia.krakow.pl

Informacje organizacyjne

Uwaga! Bilet zakupiony na koncert uprawnia do zwiedzania Ogrodu Botanicznego UJ w tym samym dniu. Ze względu na miejsce organizacji koncertu widoczność w ostatnich rzędach widowni może być ograniczona! Prosimy pamiętać, że średnia temperatura w Zimowniku to 24–260C (w zależności od temperatury panującej na zewnątrz) a wilgotność wynosi około 50% - zalecamy zabranie ze sobą butelki z wodą.