Fotoreportaż z pokazu mody Anety Larysy Knap "Mountain Moon"

W piątek, w Ogrodzie Botanicznym, odbył się pokaz mody Anety Larysa Knap "Folk Design". Na naszej plenerowej scenie, po raz pierwszy w kraju, zaprezentowana została zjawiskowa kolekcja "Mountain Moon".

Wydarzenie, prowadzone przez Małgorzatę Opczowską, uświetniły występy Basi Giewont, Katarzyny Malendy, Zuzanny Janczak a niezapomnianą oprawę muzyczną zapewnił DJ Lupo. Uczestnicy mogli również podziwiać bajkową biżuterię marki ANUI, produkty salonu Oko-Trend czy niezwykłe obrazy Maggie Piu. Dla wszystkich, którzy nie mogli się osobiście zjawić na pokazie prezentujemy fotograficzne podsumowanie wieczoru - zapraszamy do jego obejrzenia!

W tym miejscu chcemy również gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego niezwyklego wydarzenia a naszym Gościom za obecność!