maj 2023

Niezwykły świat przyrody

Data: 20.05.2023 - 02.06.2023
Niezwykły świat przyrody

Muzeum Ogrodu Botanicznego serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Agnieszki Leszczyńskiej „Niezwykły świat przyrody”.

Wystawa będzie czynna w okresie 20 maja - 2 czerwca 2023 r. i będzie można ją podziwiać w godzinach otwarcia Muzeum (od wtorku do niedzieli, od 10:00 do 14:45).

Jak pisze o sobie sama autorka: (...) fotografia jest moją pasją od 15 lat. Moje amatorskie umiejętności doskonaliłam na kursach fotografii u Piotra Malczewskiego w Budzie Ruskiej. Fotografuję głównie ptaki i aktywnie włączam się w akcje Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków oraz Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego, które przyznało mi w 2017 roku Odznakę Ornitologiczną „Błękitny Pomurnik”.
Obcowanie z przyrodą daje mi dużo spokoju i radości i jest wspaniałą odskocznią od natłoku codziennych obowiązków
.

Zapraszamy!