Zaczarowany Dzień w Ogrodzie Botanicznym

Już za nami obchody Zaczarowanego Dnia w Ogrodzie Botanicznym organizowanego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dziękujemy Wam za ten wspólnie spędzony czas, który na długo zapisze się w pamięci uczestników i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia 📷
Przez cały dzień w Ogrodzie odbywały się warsztaty oparte na technikach hortiterapeutycznych oraz gry i zabawy dla najmłodszych prowadzone przez wolontariuszy Fundacji oraz pracowników Ogrodu 🌿 Na scenie wystąpili aktorzy teatru „Radwanek” 🎭 prezentując spektakl „Jesteśmy z jednego ogródka”, inspirowany wierszem „Na straganie” Jana Brzechwy. W palmiarni kompleksu szklarniowego Victoria Anna Dymna oraz Maciej Musiał przeczytali wzruszające wiersze laureatów konkursu „Słowa, dobrze, że jesteście” 📜 Wraz z Dyrektorem Ogrodu, prof. Michałem Węgrzynem, wręczyli również nagrody laureatom konkursu plastycznego „Zaczarowany Dzień w Ogrodzie Botanicznym” 🎨
🎉Dzień zakończył się finałowym koncertem „Ta nasza radość – mimo wszystko” prowadzonym przez Annę Dymną i Macieja Musiała. Na scenie wystąpili znani artyści: Ania Karwan, Renata Przemyk, Olga Szomańska, Czesław Mozil, Adam Nowak, Mietek Szcześniak wraz z gronem laureatów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w składzie: Daria Barszczyk, Patrycja Błach, Kamil Czeszel, Andżelika Guściora, Kinga Kasprzyk, Joanna Kryś, Aleksandra Nykiel, Szymon Prokop, Antoni Sorówka, Krzysztof Szymaszek, Julia Walczyna i Martyna Wójcik. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Kameleon pod muzycznym kierownictwem Hadriana Tabęckiego, a gościem specjalnym koncertu była Irena Santor.
Całe wydarzenie było objęte Patronatem Honorowym Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego.