BIOPOLIS

13.08.2019
W dniach 6-17 sierpnia Pracownia Kuratorska oraz Fundacja Performat serdecznie zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniach związanych z rezydencją artystyczno-badawczą Karoliny Grzywnowicz realizowaną w ramach projektu Biopolis w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o BIOPOLIS

Zielono mi

13.08.2019
Muzeum Ogrodu Botanicznego serdecznie zaprasza na wystawę "Zielono mi" Pawła Małoty.
więcej o Zielono mi

TATOMIRY inny wymiar fotografii

24.07.2019
Muzeum Ogrodu Botanicznego serdecznie zaprasza na wystawę "TATOMIRY inny wymiar fotografii" Ryszarda Tatomira.
więcej o TATOMIRY inny wymiar fotografii

Byty materialne roślin

02.07.2019
Muzeum Ogrodu Botanicznego serdecznie zaprasza na wystawę "Byty materialne roślin. Obiekty z papieru" Małgorzaty Buczek-Śledzińskiej.
więcej o Byty materialne roślin

Bezkres połączeń

05.06.2019
Muzeum Ogrodu Botanicznego serdecznie zaprasza na wystawę "Bezkres połączeń. Tramas infinitas" dr Julii Rouaux.
więcej o Bezkres połączeń