Aktualności i Wydarzenia

Prelekcja

17.03.2013
"Migawki botaniczne z Półwyspu Iberyjskiego", 10 marca 2013, godz. 12.00. W ramach corocznego cyklu zimowych prelekcji wykład bogato ilustrowany zdjęciami z wiosennej Hiszpanii przedstawi prof. Bogdan Zemanek. Miejsce: sala wykładowa Collegium Śniadeckiego, II piętro, wstęp wolny.
więcej o Prelekcja

Teatr Stygmator

22.02.2013
"Poetycki misz-masz" - spotkanie Teatru Stygmator. Wiersze czytają: Elżbieta Kuta, Andrzej Komorowski (poezja Barbary Komorowskiej), Michał Piętniewicz, Jacek Piotrowski.
więcej o Teatr Stygmator

Byk w Ogrodzie

12.02.2013
Od poniedziałku, 14 stycznia 2013, przed Collegium Śniadeckiego stoi wierzbowy byk. Rzeźba pod tytułem "Uschnę", autorstwa Anny Karoliny Kaczmarzyk jest dziełem sztuki zlicytowanym podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Ogrodzie stanęła tymczasowo. Więcej informacji na stronie WOŚP.
więcej o Byk w Ogrodzie

Prezentacja "Świat Storczyków Tropikalnych"

21.01.2013
W ramach prezentacji można będzie podziwiać kwitnące storczyki w szklarniach Ogrodu Botanicznego, w tym w zazwyczaj niedostępnej szklarni "Holenderka". Prezentację prowadzić będą botanicy i ogrodnicy OB UJ
więcej o Prezentacja "Świat Storczyków Tropikalnych"

Teatr Stygmator, Poezja i Muzyka w Ogrodzie

16.12.2012
Tytuł programu: "Nie można być zwolnionym z miłości". Wstęp wolny. Występują: Katarzyna Miarczyńska - wiersze Piotr Kłeczek- oprawa muzyczna Violetta Zygmunt - prowadzenie Spotkanie odbędzie się w piwnicy Collegium Śniadeckiego.
więcej o Teatr Stygmator, Poezja i Muzyka w Ogrodzie