Aktualności i Wydarzenia

Ogród pełen książek

22.04.2013
Największe bestsellery Wydawnictwa Literackiego zakwitną w krakowskim Ogrodzie Botanicznym. To będzie najbardziej literacki ogród w mieście. Pod magnoliami, w oranżerii, na mostku i pośród klombów rozpoczynamy ogrodowe czytanie. Od 30 kwietnia każdy miłośnik krakowskiego Ogrodu Botanicznego będzie mógł odpocząć wśród zieleni z ulubioną książką Wydawnictwa Literackiego.
więcej o Ogród pełen książek

Teatr Stygmator

12.04.2013
"Sekrety Baronowej" - monodram Zinaidy Zagler na podstawie dramatu Inki Dowlasz. Muzyka: Krzysztof Szwajgier, reżyseria: Inka Dowlasz. Spektakl odbędzie się w piwnicy Collegium Śniadeckiego, wstęp wolny.
więcej o Teatr Stygmator

Otwarcie sezonu 2013

10.04.2013
Rozpoczęcie jubileuszowego, 230-ego sezonu nastąpi tydzień później, 21 kwietnia 2013 r. Powodem jest oczywiście przedłużająca się zima. Liczymy na to, że za tydzień nasi goście będą mogli spacerowac wśród wiosennych kwiatów w pełnym słońcu!
więcej o Otwarcie sezonu 2013

Wystawa i prelekcja

10.04.2013
230 lat Ogrodu Botanicznego UJ - ostatnia prelekcja w ramach zimowego cyklu oraz wernisaż wystawy fotografii - Historia i dzień dzisiejszy w Ogrodzie Botanicznym UJ
więcej o Wystawa i prelekcja

Prelekcja

17.03.2013
"Kraków miasto-ogród? O zieleni Krakowa" 17 marca 2013, godz. 12.00. W ramach cyklu zimowych prelekcji wykład przedstawi Stefan Gawroński, pracownik Instytutu Botaniki UJ. Miejsce: sala wykładowa Collegium Śniadeckiego, II piętro. Wstęp wolny.
więcej o Prelekcja