22.11.2019
W 2019 roku w Ogrodzie Botanicznym prowadzono działania z zakresu rozwoju nasiennictwa roślin kwietnych w gospodarstwach tradycyjnych Małopolski.

Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

13.11.2019
Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 17 listopada na Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

Zamknięcie Ogrodu Botanicznego

17.10.2019
W niedzielę 27 października 2019 r. Ogród Botaniczny będzie otwarty dla zwiedzających od 9.00 do 17.00 po raz ostatni w tym roku.
więcej o Zamknięcie Ogrodu Botanicznego

Co mi w duszy gra

06.09.2019
Muzeum Ogrodu Botanicznego serdecznie zaprasza na wystawę twórczości Andrzeja Żbika "Co mi w duszy gra".
więcej o Co mi w duszy gra

BIOPOLIS

13.08.2019
W dniach 6-17 sierpnia Pracownia Kuratorska oraz Fundacja Performat serdecznie zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniach związanych z rezydencją artystyczno-badawczą Karoliny Grzywnowicz realizowaną w ramach projektu Biopolis w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o BIOPOLIS