25.09.2020
W 2020 roku w Ogrodzie Botanicznym kontynuowano prace związane z promocją rodzimych roślin kwietnych w krajobrazie Małopolski.

30.07.2020
Wszystkich miłośników Ogrodu zapraszamy na wirtualną wycieczkę po Ogrodzie Botanicznym UJ!
więcej o Wirtualny spacer

Otwarcie Zimownika

27.07.2020
Z przyjemnością informujemy, że została udostępniona do zwiedzania Szklarnia nr 5 wraz z Zimownikiem. Są one częścią kompleksu szklarniowego „Victoria” w Ogrodzie Botanicznym UJ.
więcej o Otwarcie Zimownika

Ogród Botaniczny UJ zamknięty

24.03.2020
W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2 Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie zamknięty do odwołania.
więcej o Ogród Botaniczny UJ zamknięty

Zioła przy górskich szlakach czyli wakacyjne spotkania z roślinami

02.03.2020
UWAGA! W związku z podjętymi przez Uniwersytet Jagielloński działaniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 niedzielna prelekcja w dniu 15 marca 2020 oraz zwiedzanie Ogrodu Botanicznego zostają odwołane.
więcej o Zioła przy górskich szlakach czyli wakacyjne spotkania z roślinami