Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyprzedaż roślin

Wyprzedaż roślin

W związku z sytuacją epidemiologiczną nie organizujemy w tym roku zwyczajowej wyprzedaży. Wszystkich miłośników roślin zapraszamy jednak do zapoznania się z naszą ofertą - prezentowane poniżej rośliny można rezerwować przez nasz profil na Facebooku i odebrać w kasie Ogrodu.

Zasady rezerwacji

Uwaga! Zdecydowanych na zakup danej rośliny prosimy o wysłanie wiadomości (nie komentarza!) na nasz profil w celu rezerwacji. Prosimy o podanie w treści wiadomości kodu rosliny oraz kontaktowego numeru telefonu. Można zarezerwować roślinę na maksymalnie 2 dni robocze – jeśli nie zostanie odebrana w tym terminie zostanie ponownie wystawiona lub zaoferowana osobie  z listy rezerwowej. O pierwszeństwie zakupu decyduje kolejność zgłoszeń!

Odbiór roślin

Odbioru rośliny można dokonać w Ogrodzie przy kasie od poniedziałku do piątku między 9:00 a 14:30. Możliwy jest odbiór późniejszy (do 16:00) po dokładnym ustaleniu terminu.  Bardzo proszę o informację z minimum 1 dniem wyprzedzenia o planowanym dniu i godzinie odbioru rośliny abyśmy zdążyli przygotować właściwą roślinę do wydania! Płatność w kasie gotówką lub kartą. Proszę pamiętać o aktualnych ograniczeniach związanych ze stanem epidemii (maseczki)!

Aktualne oferty:

Wyprzedaż roślin zostala zakończona.