Ogród czynny także zimą

23.10.2020
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że po raz pierwszy w historii (a przynajmniej od XIX wieku) Ogród Botaniczny UJ nie zostanie zamknięty na sezon zimowy.
więcej o Ogród czynny także zimą

Wyprzedaż roślin

13.10.2020
W związku z sytuacją epidemiologiczną nie organizujemy w tym roku zwyczajowej wyprzedaży. Wszystkich miłośników roślin zapraszamy jednak do zapoznania się z naszą ofertą - prezentowane poniżej rośliny można rezerwować przez nasz profil na Facebooku i odebrać w kasie Ogrodu.
więcej o Wyprzedaż roślin

Konkurs na stanowisko Ogrodnika

07.10.2020
Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko Ogrodnika w szklarni Ogrodu.
więcej o Konkurs na stanowisko Ogrodnika

Nowy dyrektor Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego

01.10.2020
Od dnia 1 października 2020 r. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego ma nowego dyrektora.
więcej o Nowy dyrektor Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego

25.09.2020
W 2020 roku w Ogrodzie Botanicznym kontynuowano prace związane z promocją rodzimych roślin kwietnych w krajobrazie Małopolski.