Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

25.09.2020
W 2020 roku w Ogrodzie Botanicznym kontynuowano prace związane z promocją rodzimych roślin kwietnych w krajobrazie Małopolski.

Otwarcie Zimownika

27.07.2020
Z przyjemnością informujemy, że została udostępniona do zwiedzania Szklarnia nr 5 wraz z Zimownikiem. Są one częścią kompleksu szklarniowego „Victoria” w Ogrodzie Botanicznym UJ.
więcej o Otwarcie Zimownika

Tyflografiki w Ogrodzie

17.07.2020
W tym sezonie na terenie Ogrodu Botanicznego UJ w kilku miejscach pojawiły się tyflografiki czyli grafiki wypukłe dedykowane w szczególności dla osób z niepełnosprawnością wzrokową.
więcej o Tyflografiki w Ogrodzie

Otwarcie Ogrodu Botanicznego

25.05.2020
Z przyjemnością informujemy że od wtorku 26 maja 2020 r. otwieramy Ogród Botaniczny UJ dla zwiedzających.
więcej o Otwarcie Ogrodu Botanicznego

Wiosna w Ogrodzie

15.04.2020
Z racji na epidemię wirusa SARS-CoV-2 Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego był zamknięty przez cały kwiecień.
więcej o Wiosna w Ogrodzie