Wyniki sortowane według etykiety: aktualność

Nowa szklarnia w Ogrodzie Botanicznym

02.12.2019
W Ogrodzie Botanicznym UJ zakończyły się już prace związane z budową szklarni nr 5 oraz zimownika w kompleksie szklarniowym Victoria.
więcej o Nowa szklarnia w Ogrodzie Botanicznym

22.11.2019
W 2019 roku w Ogrodzie Botanicznym prowadzono działania z zakresu rozwoju nasiennictwa roślin kwietnych w gospodarstwach tradycyjnych Małopolski.

Zamknięcie Ogrodu Botanicznego

17.10.2019
W niedzielę 27 października 2019 r. Ogród Botaniczny będzie otwarty dla zwiedzających od 9.00 do 17.00 po raz ostatni w tym roku.
więcej o Zamknięcie Ogrodu Botanicznego

BIOPOLIS

13.08.2019
W dniach 6-17 sierpnia Pracownia Kuratorska oraz Fundacja Performat serdecznie zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniach związanych z rezydencją artystyczno-badawczą Karoliny Grzywnowicz realizowaną w ramach projektu Biopolis w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o BIOPOLIS

Otwarcie Ogrodu Botanicznego

28.03.2019
W niedzielę 14 kwietnia 2019 r. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego zostanie otwarty na nowy sezon.
więcej o Otwarcie Ogrodu Botanicznego