Pejzaż z kolędą

15.01.2020
Serdecznie zapraszamy w niedzielę 19 stycznia 2020 o godzinie 12:00 na "Pejzaż z kolędą" - koncert kolęd autorskich i wspólne kolędowanie połączone z pokazem zdjęć Andrzeja Mroza.
więcej o Pejzaż z kolędą

Nowa szklarnia w Ogrodzie Botanicznym

02.12.2019
W Ogrodzie Botanicznym UJ zakończyły się już prace związane z budową szklarni nr 5 oraz zimownika w kompleksie szklarniowym Victoria.
więcej o Nowa szklarnia w Ogrodzie Botanicznym

22.11.2019
W 2019 roku w Ogrodzie Botanicznym prowadzono działania z zakresu rozwoju nasiennictwa roślin kwietnych w gospodarstwach tradycyjnych Małopolski.

Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

13.11.2019
Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 17 listopada na Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich

Zamknięcie Ogrodu Botanicznego

17.10.2019
W niedzielę 27 października 2019 r. Ogród Botaniczny będzie otwarty dla zwiedzających od 9.00 do 17.00 po raz ostatni w tym roku.
więcej o Zamknięcie Ogrodu Botanicznego