Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rezerwacja wycieczek

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rezerwacja wycieczek

Dla szkół

Zwiedzanie z przewodnikiem

Prezentacja najważniejszych kolekcji Ogrodu oraz zagadnień z biologii i ekologii roślin, dostosowane do potrzeb oraz poziomu edukacyjnego grupy. Grupy od 10 do 15 osób. Opłata: 10 PLN od osoby.

Rezerwacja terminu wycieczek po Ogrodzie z przewodnikiem: Małgorzata Stuchlik-Marzec, w godz. 8:00-10:00 (później przewodnicy są w terenie!) pod numerem telefonu: (12) 663 36 35. Prosimy o rezerwacje terminów najlepiej z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Zgłoszenia na okres wiosny i lata przyjmujemy od 1 marca, natomiast na jesień - od 1 września.

Formy płatności:

  • gotówką w kasie Ogrodu
  • przelew na konto

Aby zamówić zajęcia edukacyjne prosimy o przesłanie wypełnionego zamówienia zajęć edukacyjnych oraz oświadczenia nabywcy (w przypadku konieczności wystawienia faktury) - wzory obu druków dostępne poniżej.

Faktury za zwiedzanie: Anna Gądor oraz Maria Syryca. Wypełnione oświadczenia prosimy przesłać na następujące adresy: anna.gador@uj.edu.pl oraz maria.syryca@uj.edu.pl

 

Praktyki uczniowskie

Szkoły zainteresowane udziałem uczniów w praktykach ogrodniczych proszone są o kontakt z Panią mgr inż. Anną Sobczyk-Wójcik (numer telefonu: 690 184 378 lub adres e-mail: a.sobczyk@uj.edu.pl).

 

Akademia pszczelarza

Akademia Pszczelarza prowadzi warsztaty w Pasiece Uniwersyteckiej w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Warsztaty skierowane są do różnych grup.
Dla dzieci. Prowadzimy warsztaty dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Pokazujemy dzieciom pszczoły i ich domy.  Każdy uczestnik wchodzi do pasieki w specjalnych pszczelarskim stroju,  aby zobaczyć jak mieszkają w ulu pszczoły oraz spróbować smakołyków z pszczelej spiżarni. Po zakończonych zajęciach dzieci otrzymują certyfikaty i małe słoiczki miodu.
Dla początkujących pszczelarzy. Na warsztaty i kursy zapraszamy osoby , które chciałyby założyć pasiekę. Organizujemy 10 miesięczny kurs pszczelarski, mini kurs majowy oraz jednodniowe warsztaty. Każdy może wybrać coś dla siebie. Przygotowujemy do samodzielnego założenia własnej pasieki, uczymy jak prawidłowo opiekować się pszczołami i na co zwracać uwagę aby nie popełniać pszczelarskich błędów.
Dla pszczelarzy. Prowadzimy warsztaty dla pszczelarzy, którzy od lat prowadzą własne pasieki. Przekazujemy specjalistyczną wiedzę, na wysokim poziomie. Zajęcia dotyczą głównie tych elementów gospodarki pasiecznej, które sprawiają kłopoty nawet doświadczonym osobom.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 516 828 632 lub adres e-mail: biuro@akademia-pszczelarza.pl.

Pliki do pobrania
xlsx
Zamówienie: bilety wstępu, zajęcia edukacyjne, sesje fotograficzne i filmowe, zakup roślin, wynajem sali
doc
Oświadczenie nabywcy