Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220626

Noc Kupały - w poszukiwaniu kwiatu paproci

Data: 26.06.2022
Czas rozpoczęcia: 16:00
Miejsce: Plenerowa scena w Ogrodzie Botanicznym UJ
Noc Kupały - w poszukiwaniu kwiatu paproci

Już 26 czerwca 2022 r. zapraszamy na kolejny koncert pt. „Noc Kupały - w poszukiwaniu kwiatu paproci”, który odbędzie się na plenerowej scenie w Ogrodzie Botanicznym.

Tym razem będzie to podróż do krainy muzyki folkowej inspirowanej twórczością dawnych Słowian. Specjalnie dla Was zagrają aż trzy zespoły: Percival, Żywiołak i Żmij.  

🎶 Muzyka zespołu Percival jest pełną fascynacji historią i kulturą dawnych Słowian. Zespół m.in. stworzył niezapomnianą ścieżkę dźwiękową do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”, która zdobyła światowy rozgłos! 


🎶 Żmij to zespół muzyczny, wykonujący rockowe interpretacje muzyki ludowej oraz własne utwory inspirowane klimatem słowiańskim. Wkładają w tworzenie moc, pasję oraz szczyptę mistycyzmu. 


🎶 Żywiołak jest krajowym zespołem tworzącym muzykę w stylu folk. W ich twórczości można odnaleźć nawiązanie do czasów słowiańskiej kultury, która doskonale będzie współbrzmieć z aurą niepowtarzalnej Nocy Kupały!  

➡️ Cena biletu: 90 zł (miejsca siedzące). Bilety dostępne są od jutra w kasie Ogrodu oraz od dzisiaj on-line pod adresem: https://bilety.uj.edu.pl/rezerwacja/wydarzenie.html?idl=2
➡️ Regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj: https://bilety.uj.edu.pl/index/regulamin-uczestnictwa-w-wydarzeniach-artystycznych.html 
➡️ Mile widziane są słowiańskie stroje, które nadadzą charakter całemu wydarzeniu! 

Do zobaczenia na koncercie!

Pliki do pobrania
Regulamin wydarzeń artystycznych w Ogrodzie Botanicznym UJ