Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rezerwacja wycieczek

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rezerwacja wycieczek

Dla szkół

Zajęcia czasowo zawieszone z powodu pandemii.

 

Zwiedzanie z przewodnikiem

Zajęcia czasowo zawieszone z powodu pandemii.

Akademia Pszczelarza

Akademia Pszczelarza prowadzi warsztaty w Pasiece Uniwersyteckiej w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Warsztaty skierowane są do różnych grup.
Dla dzieci. Prowadzimy warsztaty dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Pokazujemy dzieciom pszczoły i ich domy.  Każdy uczestnik wchodzi do pasieki w specjalnych pszczelarskim stroju,  aby zobaczyć jak mieszkają w ulu pszczoły oraz spróbować smakołyków z pszczelej spiżarni. Po zakończonych zajęciach dzieci otrzymują certyfikaty i małe słoiczki miodu.
Dla początkujących pszczelarzy. Na warsztaty i kursy zapraszamy osoby , które chciałyby założyć pasiekę. Organizujemy 10 miesięczny kurs pszczelarski, mini kurs majowy oraz jednodniowe warsztaty. Każdy może wybrać coś dla siebie. Przygotowujemy do samodzielnego założenia własnej pasieki, uczymy jak prawidłowo opiekować się pszczołami i na co zwracać uwagę aby nie popełniać pszczelarskich błędów.
Dla pszczelarzy. Prowadzimy warsztaty dla pszczelarzy, którzy od lat prowadzą własne pasieki. Przekazujemy specjalistyczną wiedzę, na wysokim poziomie. Zajęcia dotyczą głównie tych elementów gospodarki pasiecznej, które sprawiają kłopoty nawet doświadczonym osobom.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 516 828 632 lub adres e-mail: biuro@akademia-pszczelarza.pl.