Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sprzedaż roślin

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sprzedaż roślin

Przerwa urlopowa!

Uwaga, z racji na urlopy pracowników sprzedaż roślin przy udziale strony internetowej oraz telefonu zastaje zawieszona do odwołania!

Zasady rezerwacji

Uwaga! Zdecydowanych na zakup danej rośliny prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 795 545 720 między 9:00 a 14:00. Podczas rezerwacji każdorazowo prosimy o podanie w treści nazwy rośliny oraz kontaktowego numeru telefonu. Rezerwacji można dokonać na maksymalnie 2 dni robocze – jeśli w tym terminie okaz nie zostanie odebrany zostanie ponownie wystawiony do sprzedaży. W razie trudności z kontaktem można również przesłać wiadomość SMS pod wskazany numer (zawierajacy nazwę rośliny, liczbę sztuk i dane rezerwującego). O pierwszeństwie zakupu decyduje kolejność zgłoszeń!

Odbiór roślin

Odbioru roślin można dokonać w kasie Ogrodu od poniedziałku do piątku między 9:00 a 16:15. Każdorazowo prosimy o ustalenie terminu odbioru z osobą sprzedającą! Prosimy o nie zgłaszanie się po odbiór rośliny, jeśli termin nie został potwierdzony telefonicznie. Płatność gotówką lub kartą. Podczas odbioru prosimy pamiętać o aktualnych ograniczeniach związanych ze stanem epidemii.

Aktualne oferty

Dracena reflexa "Song of India"
Cena okazu: 60,00 zł
Dostępna 1 sztuka

 

Dracena reflexa "Song of India"

 

Sabal mauritiiformis
Cena okazu: 20,00 zł
Dostępne 8 sztuk