Ogród Botaniczny UJ zamknięty

24.03.2020
W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2 Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie zamknięty do odwołania.
więcej o Ogród Botaniczny UJ zamknięty

Zioła przy górskich szlakach czyli wakacyjne spotkania z roślinami

02.03.2020
UWAGA! W związku z podjętymi przez Uniwersytet Jagielloński działaniami mającymi na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 niedzielna prelekcja w dniu 15 marca 2020 oraz zwiedzanie Ogrodu Botanicznego zostają odwołane.
więcej o Zioła przy górskich szlakach czyli wakacyjne spotkania z roślinami

Atrakcje przyrodnicze Ameryki Południowej - parki narodowe i krajobrazy

27.02.2020
Serdecznie zapraszamy w niedzielę 1 marca 2020 o godzinie 12:00 na prelekcję Doroty Polaczek - "Atrakcje przyrodnicze Ameryki Południowej - parki narodowe i krajobrazy".
więcej o Atrakcje przyrodnicze Ameryki Południowej - parki narodowe i krajobrazy

Pelargonie, karpobroty i protea - kolorowa flora okolic Kapsztadu

12.02.2020
Serdecznie zapraszamy w niedzielę 16 lutego 2020 o godzinie 12:00 na prelekcję Marii Lankosz-Mróz i Andrzeja Mroza - "Pelargonie, karpobroty i protea - kolorowa flora okolic Kapsztadu".
więcej o Pelargonie, karpobroty i protea - kolorowa flora okolic Kapsztadu

Jedwabnym szlakiem przez Uzbekistan i Turkmenistan

31.01.2020
Serdecznie zapraszamy w niedzielę 2 lutego 2020 o godzinie 12:00 na prelekcję Krystyny i Andrzeja Kunstman - "Jedwabnym szlakiem przez Uzbekistan i Turkmenistan".
więcej o Jedwabnym szlakiem przez Uzbekistan i Turkmenistan