Pokaz mody Plich

12.06.2024
W sobotę 8 czerwca w Zimowniku w kompleksie szklarniowym Victoria odbył się pokaz kreatora mody Plich-a.
więcej o Pokaz mody Plich
IRA - w ogrodzie jak ze snu!

07.06.2024
Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie na niezapomniany wieczór z legendarnym zespołem IRA!
więcej o IRA - w ogrodzie jak ze snu!
Wystawa kaktusów i innych sukulentów

20.05.2024
Zapraszamy w dniach 24-26 maja 2024 r. do naszego Ogrodu na wystawę kaktusów i innych sukulentów.
więcej o Wystawa kaktusów i innych sukulentów
Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

15.05.2024
W miniony piątek w Ogrodzie Botanicznym UJ miała miejsce część obchodów z okazji 660-lecia istnienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

10.05.2024
Miło nam jest poinformować, że Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymał finansowanie projektu inwestycyjnego pn. „Odbudowa budynku oranżerii na terenie Ogrodu Botanicznego wraz z rozbudową o pomieszczenia gospodarcze i techniczne przy ul. Kopernika 27 w Krakowie”.
więcej o Projekt „Odbudowa budynku oranżerii na terenie Ogrodu Botanicznego wraz z rozbudową o pomieszczenia gospodarcze i techniczne przy ul. Kopernika 27 w Krakowie”